Artur Zamorski

+45 21192214
Artur.Zamorski@crayon.com

Jeg har været i distributør-leddet i over 10 år, og har derfor et særligt kendskab til hvert led i værdikæden fra producent til slutkunde. Jeg spotter hurtigt muligheder, som ikke nødvendigvis er afprøvet før.

Christian Ringheim

+45 81880607
Christian.Ringheim@crayon.com

Mit fokus er at skabe den største succes for vores partnere, der baserer deres forretning på Dynamics-produkter. Derudover er jeg med til at skabe potentiale for kompetente ISV’ere på tværs af kanalen.

Chres Rene Jensen

+45 41290839
ChresRene.Jensen@crayon.com

Mit mål for vores engagerede partnere er at sikre dem en solid forretning. Med afsæt i et stærkt samarbejde drøfter jeg gerne strategi, forretningsudvikling, træning og go-to-market planer, for at få det unikke frem i partnerne.

Line Dahl Holst

+45 61681207
Line.Dahl@crayon.com

Min styrke er at inspirere, udfordre og skabe nye muligheder. Jeg hjælper vores nye partnere med at udvikle deres forretning, så de hele tiden kan være et skridt foran deres kunders behov.

Lars Aabye

+45 51578132
Lars.Aabye@crayon.com

Jeg er resultatorienteret på vegne af vores engagerede partnere. Løsningen er ikke altid åbenlys, men med mange års erfaring fra branchen, finder jeg altid en der virker. Jeg sætter holdet og vi får ting gjort.

Toke Winther

+45 20824942
Toke.Winther@crayon.com

Jeg er på lige fod med vores partnere i kampen om at realisere potentialet, som vi har skabt sammen. Mine kompetencer ligger indenfor interne kompetenceløft og ’den moderne arbejdsplads’-teknologi.

Nicolai Rhode-Erb

+45 31171269
Nicolai.Rhode-Erb@crayon.com

Jeg er drevet af at se vores partnere få mere succes hos kunderne. Med indgående kendskab til partnerkanalen, udvikler jeg dagligt på vores services, så vi kan fremme vores partneres potentiale.

Mathilde Oddermose

+45 23243983
Mathilde.Oddermose@crayon.com

Jeg står klar til at hjælpe partnerne med at eksekvere på deres kundepotentiale. Jeg er opsat på at føre den mest effektive måde at gå til markedet på, så partnerne får mest ud af deres investeringer.